ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

9 лютого у всьому світі відзначається День стоматолога. Ця галузь медицини є найбільш затребуваною. Немає жодної людини, яка хоча б одного разу не відвіділа кабінет стоматолога.

З розвитком новітніх методів і підходів до лікування захворювань ротової порожнини, сучасного медичного обладнання відвідування дантиста стало безболістнми та комфортним, Робота цих фахівців без перебільшення дуже важлива і, на щастя, більшість з нас це розуміє та відвідує стоматолога не тільки, коли виникає проблема, а і з профілактичною метою.

Нагадаємо, що за даними різних джерел, наприклад, ADA, IDEAF і FDI, а так само Всесвітньої федерації стоматологів, карієс і хвороби ротової порожнини є найпоширенішими захворюваннями у всьому світі. Особливу увагу і настороженість викликає хронічне захворювання карієсом, яке не щадить ні бідних, ні багатих і сміливо крокує по всій планеті.

Вся стоматологічна наука спрямована на шляхетні цілі - полегшити і допомогти впоратися людині з його одним з найбільш болісних страждань, постаратися зробити життя людини по можливості комфортніше і безпечніше, адже хвороби зубів і ротової порожнини є гарним трампліном для інших не менш небезпечних хвороб у всьому організмі.Зараз, за деякими даними, 95-98% дорослого населення мають запломбовані зуби і це старанна праця наших стоматологів.

У місті Запоріжжя стоматологічну допомогу надають у шістьох стоматологічних поліклініках 131 фахівець, з них 21 – це дитячі лікарі. Поліклініки знаходяться у кожному районі міста. Цілодобова невідкладна стоматологічна допомога здійснюється у КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР за адресою: вул. Перемоги, 80.

У професійне свято дантистів - День стоматолога, ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто пов’язав свою трудову діяльність з цієї професією Бажаємо їм успіхів! Зі святом вас, шановні колеги, бажаємо  здоров’я вам та вашим рідним, наснаги та здійснення усіх бажань! Нехай шасливі посмішки ваших пацієнтів будуть вам подякою, шановні стоматологи!