ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

14 жовтня в Запоріжжі відзначають декілька свят – День захисника України, День визволення міста, День українського казачества, День Покрова Пресвятої Богородиці та найголовніше свято для міста - це народження нових запорожців.  

Протягом 20 років у місті існує традиція поздоровляти батьків новонароджених хлопчика і дівчинки, які першими народилися в цей день. В цьому році в Запоріжжі першими народилися: дівчинка, яка з’явилася на світ у 3-му пологовому будинку та хлопчик, який народився в обласному перінатальному центрі. Дівчинку назвали Ксенією, а хлопчика – Даніілом.

Сьогодні представники влади – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Наумов Г.Б. і директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради – Ушакова В.В. приїхали привітати молодих батьків та вручити корисні подарунки – ліжечка з усім необхідним.

Головний показник того, що місто росте і розвивається - це кількість народжених в ньому дітей. За цей святковий день у місті стало на 13 мешканців більше.

Завдання міської влади - щоб народжуваність в нашому місті завжди була на високому рівні, жінки народжували здорових діточок у комфортних умовах Для цього постійно закуповується необхідне сучасне медичне обладнання, проводяться ремонти в міських пологових будинках і лікувальних установах. За 2019-2021 роки значно поліпшилася матеріально - технічна база пологових будинків і жіночих консультацій. Були придбані реанімаційні системи обігріву, інкубатори, фетальні монітори, апарати для штучної вентиляції легенів і багато іншого. Міська влада докладає всіх зусиль, щоб в Запоріжжі росли здорові і щасливі діти, їм було комфортно жити в рідному місті.

Департамент охорони здоров’я бажає новонародженим і їх батькам міцного здоров’я, злагоди в родині, мира в нашій державі.