ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

З 4 серпня 2021 року розпочав свою роботу ще один центр масової  вакцинації проти COVID-19, розташований на 2-му поверсі ТЦ «АМСТОР» за адресою: м.Запоріжжя, вул. Перемоги, 64.

У проведенні вакцинальної кампанії від гострої респіраторної хвороби COVID-19 задіяно 8 центрів первинної медико-санітарної допомоги, в яких працює 8 пунктів щеплення та 21 мобільна бригада.

З 26 червня 2021 року у м. Запоріжжя функціонують 6 центрів масової вакцинації населення проти COVID-19, які розташовані на базі закладів охорони здоров'я первинної ланки та працюють щоденно:

КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної                       допомоги №1», за адресою: пр. Соборний, 88;

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», за адресою: вул. Авраменка, 4;

КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної                       допомоги №5», за адресою: вул. Запорізького козацтва, 25;

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №8», за адресою: вул. Харчова, 8.

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №10» відкрито Центр масової вакцинації (тимчасовий пункт щеплення) на базі Запорізького обласного центру молоді.

Крім того, з 17.07.2021 в торговому центрі «City Mall» за адресою: м.Запоріжжя, вул. Запорізька, 1Б, функціонує Центр масової вакцинації населення проти COVID-19.

Вакцинуватись в Центрах може доросле населення міста за записом через реєстратури територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги або у свого сімейного лікаря, або за самозверненням.

З 01.07.2021 можливо записатися на вакцинацію також через сайт департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради, через сайт медичної інформаційної системи Helsi.me.  

При зверненні до Центру вакцинації потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Запрошуємо населення м. Запоріжжя прийти до вищезазначених Центрів та захистити себе та своїх рідних від гострої коронавірусної хвороби COVID-19 шляхом здійснення вакцинації.