ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Сьогодні, 8 липня, в Україні відзначається День сім'ї. Це відносно молоде свято, яке почали відзначати з 2012 року. А присвячене воно, у першу чергу, любові, взаєморозумінню, гармонії і вірності.

Указ президента "Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат і професійних свят" був підписаний 30 грудня 2011-го. Цю дату відзначають тільки в Україні. У світі ж є День сім'ї, який більшість країн відзначає 15 травня – ця дата встановлена Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1993 році.

У православ'ї покровителями сім'ї вважаються святі Петро і Февронія. Згідно з переказами Февронії, дочка збирачів дикого меду, двічі зцілила Петра від хвороби. За це він одружився на дівчині. Але коли Петро став князем, бояри відмовилися прийняти княгиню з нижчого стану.

Тоді пара покинула місто і почала жити простим життям, повернувшись тільки в похилому віці через міжусобиці в рідному князівстві. Пізніше пара прийняла постриг в різних монастирях і померла в один день і час - 25 червня (за новим стилем - 8 липня) 1228 року.

Українці завжди шанували сім’ю, найбільш цінними є родинні зв’язки. Від батька до сина, від бабусі до внучки, передаються духовні цінності досі. Саме сім’я є найбільшим багатством, тією основою, платформою, на якій будується все.

Обов'язково обійміть і поцілуйте членів своєї великої або маленької сім'ї у цей день, скажіть їм теплі слова любові і поваги, поділіться з ними своїми почуттями і відчуйте їх важливість для вас. А якщо ви знаходитесь далеко один від одного, то обов'язково надішліть привітання та листівки з днем сім'ї всім рідним і близьким. У цей день намагайтеся приділити більше уваги своїм рідним і подарувати радісні емоції.

Департамент охорони здоров’я міської ради вітає всіх с Днем сім'ї! Сім'я - це найдорожчий і цінний скарб. Тому бажаємо, щоб для кожного вона була тихою і затишною гаванню. Нехай підтримка найрідніших допомагає впорається з будь-якими труднощами, а привітність і любов близьких людей зігріває і оберігає від усіх негараздів. Нехай всередині сім'ї буде мир і любов!