ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

6 липня святкують Всесвітній День кардіолога - лікаря, який рятує життя людей, змушуючи їх серця працювати злагоджено і правильно. Кардіолог - людина, з яким рано чи пізно стикаються всі, адже близько 90% захворювань у сучасному світі пов'язано зі станом і роботою серцево-судинної системи.

Кардіологи затребувані в поліклініках, лікарнях, діагностичних кардіоцентрах, санаторіях кардіологічного профілю, станціях швидкої медичної допомоги. Сьогодні серцево-судинні захворювання є найпоширенішими захворюваннями в світі. Вони щорічно забирають понад 17 мільйонів людських життів.

Кардіолог - це відповідальна медична професія. Лікар-кардіолог займається вивченням, діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи. З огляду на те, що кардіолог лікує найбільш важливий орган людини, від роботи якого залежить життєздатність всього організму, він несе дуже велику відповідальність перед пацієнтами і повинен мати високий рівень знань, постійно вдосконалювати свої навички і знання. Серед особистих якостей для кардіолога важливими є готовність до ненормованого графіка роботи і нічних чергувань, чуйне ставлення до людей, вміння співчувати, заспокоювати, переконувати. Робота кардіолога, як і іншого лікаря, вимагає вміння швидко реагувати на ситуацію, системно мислити. Необхідно мати запас терпіння і бути уважним навіть до дрібниць.

В медичних установах міста Запоріжжя працює 50 кваліфікованих лікарів-кардіологів (з них 6 – дитячих). Отримати кваліфіковану допомогу можна у стаціонарних відділеннях КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР, КНП «Міська лікарня №1» ЗМР, КНП «Міська лікарня №4» ЗМР, КНП «Міська лікарня №6» ЗМР,  КНП «Міська лікарня №9» ЗМР, КНП «Міська лікарня №10» ЗМР, кардіологічних кабінетах поліклінік за місцем проживання, в дитячих лікарнях КНП «Міська дитяча лікарня №1» ЗМР та КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР.

Департамент охорони здоров'я міської ради приєднується до численних привітань на адресу лікарів-кардіологів та бажає їм міцного здоров’я, успіхів у медичній практиці, сімейного щастя і спокою, радості, світлої долі та подальших професійних здобутків.

Нехай ваше серце буде здоровим і щасливим!