ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

30.06.2020 відбувся робочий візит директора департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакової В.В. до КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР, під час якого головний лікар Івченко Д.В. презентував сучасне медичне обладнання.

КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР функціонує з 1965 року, надає цілодобову невідкладну медичну допомогу мешканцям міста Запоріжжя та Запорізької області. Стаціонарну допомогу у лікарні отримують понад 20 тис. пацієнтів щороку. На рік проводиться майже 11,5 тис. оперативних втручань, цілодобовий травматологічний пункт обслуговує близько 24 тисяч пацієнтів.

Стаціонар має 710 ліжок, в тому числі 63 ліжка інтенсивної терапії. В лікарні функціонують відділення - хірургічні, урологічне, кардіологічне, травматологічне, єдине в місті нейрохірургічне, єдині в області – торакальне, щелепно-лицьової хірургії, опікове. Лікарня має потужні клініко-діагностичну лабораторію, рентгенологічне відділення, ендоскопічне відділення, відділення трансфузіології із заготівлею крові, цілодобовий травматологічний пункт та ін. Розгорнуто 10 операційних блоків на 19 столів.

КНП «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» в умовах пандемії коронавірусу та карантинних обмежень взяла на себе всі виклики, пов’язані з наданням медичної допомоги хворим з гострими станами, які загрожують життю пацієнта. Тому для лікарні придбали сучасне діагностичне та реанімаційне обладнання - апарат УЗД, апарати штучної вентиляції легенів, аналізатори крові.

Все обладнання, яке закуповується для лікарні, це наступне покоління техніки, яке краще та якісніше діагностує будь-яку патологію. Апарат необхідний для огляду пацієнтів з пошкодженнями та захворюваннями легенів, різноманітними травмами та гострими станами. Великим плюсом є те, що УЗД-апарат пересувний. Тепер не потрібно везти хворого щоб здійснити обстеження, лікарі самі куди треба принесуть апаратуру та проведуть діагностику. Переважно виконуються обстеження в операційній, коли потрібен швидкий і точний результат, - зазначив головний лікар КНП «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» Дмитро Івченко.

Також медичний заклад отримав автоматичні аналізатори електролітів та газів крові, які допомагають лікарям визначитися з аналізами та скоригувати лікування пацієнтів у критичному, важкому стані, які перебувають в реанімації, особливо на штучній вентиляції легенів.

Крім того, в лікарні з’явились також сучасні апарати для штучної вентиляції легенів..

Поповнення діагностичної та лікувальної бази міських лікарень дає змогу швидше встановлювати діагнози та призначати більш ефективне лікування, а також дає шанс врятувати життя та здоров’я пацієнтів, - наголосила Вікторія Ушакова.