ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

24 роки тому Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла 28 червня 1996 року Конституцію України, яка заклала основи побудови правової держави.

Українські громадяни отримали свою Конституцію, вона гарантувала їм права та свободи, наблизила нас до країн із розвинутою демократією та остаточно закріпила незалежність нової держави.

Прийняття Конституції стало найважливішим кроком в забезпеченні прав людини і громадянина, що сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. За роки, які минули з дня ухвалення Конституції, наша країна переживала і кризи, і підйоми, втрати і здобутки, а головний Закон – серйозні випробування.

Новий Основний Закон нашої держави став міцною, реальною основою розбудови нашої незалежності, становлення демократії, правопорядку і законності. А також став найважливішим кроком в забезпеченні прав людини і громадянина, що сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Найвища юридична сила Конституції, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Знаючи трьохсотлітню конституційну традицію свого народу, всі українці повинні пам’ятати, що держава – це не лише чиновники і депутати, держава – це весь народ. І від щоденних дій кожного з усіх нас залежить успіх у побудові країни, якою пишатимуться наші діти та онуки.

Департамент охорони здоров’я міської ради щиро вітає мешканців Запоріжжя з визначним державним святом - Днем Конституції України. Бажаємо вам, шановні земляки, міцного здоров'я, взаєморозуміння, віри і сили духу задля здійснення нових звершень на благо України! Нехай це свято надає усім нам сил і впевненості в завтрашньому дні, а у ваших родинах панують мир, злагода  і достаток!

Зі святом вас, дорогі друзі! З Днем Конституції України!