ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Щороку, в третю неділю червня, ми відзначаємо День медичного працівника. Це одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.

Адже здоров’я - це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників медичної галузі, окрім зцілення, очікують уваги, тепла і терпіння.

Разом з нами свято відзначають тисячі людей, яким лікарі подарували радість перемоги над недугами, які вірять у талант, вміння, професіоналізм лікаря, у постійну готовність прийти на допомогу.

Сьогодні в системі охорони здоров’я нашого міста працює близько 10 тисяч медичних працівників: 2235 лікарів, 3643 - середнього медичного персоналу, 2104 - молодшого медичного персоналу та 1986 - іншого медичного персоналу. Майже половина лікарів і медичних сестер мають вищу та першу кваліфікаційні категорії, що свідчить про високий професіоналізм. Медичні працівники міста Запоріжжя, навіть в нелегких умовах сьогодення, намагаються не знижувати обсягів і якості медичної допомоги, розробляють нові ефективні засоби лікування й профілактики захворювань.

Шановні лікарі, медсестри, санітарки та ветерани медичної служби!

Від усього серця вітаємо всіх з професійним святом і бажаємо міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом вас! Щастя вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!