ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

17.06.2020 відбувся робочий візит міського голови Буряка В.В., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР.

Під час візиту директор КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР Івченко Д.В. ознайомив присутніх з результатом проведених ремонтних робіт приміщення для розміщення ангіографічної системи та  ангіографічним обладнанням.

КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР функціонує з                           1965 року, надає цілодобову невідкладну медичну допомогу мешканцям міста Запоріжжя та Запорізької області. Стаціонарну допомогу у лікарні отримують понад 20 тис. пацієнтів щороку. На рік проводиться майже 11,5 тис. оперативних втручань, цілодобовий травматологічний пункт обслуговує близько 24 тисяч пацієнтів.

Колектив лікарні налічує 1391 працівника, з них 293 лікаря, в тому числі 5 Заслужених лікарів України, 479 медичних сестер.

В цілодобовому режимі лікарня надає невідкладну висококваліфіковану медичну допомогу мешканцям міста Запоріжжя та Запорізької області за багатьма профілями (хірургія, кардіологія, інтенсивна терапія, урологія. нейрохірургія, травматологія та ін.), а такі відділення, як опікове, політравми, торакальне, травматологічне, хірургічної стоматології та щелепно-лицьової хірургії мають статус обласних. КНП "МЛЕ та ШМД" ЗМР оснащена необхідним лікувальним та діагностичним обладнанням, в її структурі функціюнують такі діагностичні служби, як ендоскопічне, рентгенологічне відділення, відділення ультразвукової діагностики, кабінет рентгенівської комп'ютерної томографії, клініко-діагностична лабораторія, а також відділення трансфузіології із заготівлею крові.

Серцево-судинні та судинно-мозкові захворювання залишаються лідерами по причинам захворюваності, інвалідизації та смертності  як в Україні так  і в м. Запоріжжя.

Для того, щоб відповідати європейським стандартам діагностики та лікування цих соціально значущих захворювань у серпні місяці 2019 року для оснащення лікарні КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР за кошти бюджету міста було придбано ангіографічну систему, вартість якої складає 22,5 млн. грн. Поставка обладнання відбулась в листопаді 2019 року.

Ремонт приміщення під ангіографічну систему, розташованого на першому поверсі травматологічного корпусу, розпочато в грудні 2019 року.

Загальна вартість капітального ремонту приміщення під розміщення ангіографічної системи  склала майже 7,7 млн.грн. Станом на 15.06.2020 профінансовано у сумі майже 4,1 млн.грн.

Виконано роботи з посилення плит перекриття та опорної балки, замінені внутрішні електричні та інженерні мережі, змонтовано опалення по типу «теплі стіни»; встановлено санітарно-технічне обладнання,  оздоблювальні роботи стін та підлоги; облицювання стін та стелі приміщення ангіографічної системи металевими плитами, улаштовано вентиляційну систему, протипожежну сигналізацію, встановлено спліт - систему та 2 кондиціонери. Будівельні роботи завершені на початку червня 2020 року.

05.06.2020 розпочато роботи з монтажу обладнання ангіографічної системи. Після завершення монтажу та пуско-налагоджувальних робіт буде здійснено навчання персоналу лікарні.

Ангіографічна апаратура надасть можливість точної діагностики судинного русла при наданні високоспеціалізованої медичної допомоги не тільки в кардіології, а й у нейрохірургії, хірургії, урології, торакальній хірургії. Крім того, за допомогою і під контролем ангіографу буде можливість проводити такі оперативні втручання, як тромбекстракція, тромбаспірація, емболізація артеріальних аневризм, артеріовенозної мальформації судин, каротидно-кавернозного сполучення та приводящого сосуду при видаленні внутрішно-мозкових гематом та пухлин головного мозку.