ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Гострі кишкові інфекції (ГКІ) - група інфекційних захворювань різної етіології (вірусної, бактеріальної, грибкової, паразитарної), які характеризуються фекально-оральним шляхом передачі і переважним ураженням травного тракту.

До них відносяться: гастроентероколіти, дизентерія, сальмонельоз, холера, черевний тиф та інші. Загальною рисою цих інфекцій є наявність бацилоносійства, тобто здатність збудника жити і розмножуватись в кишковику людини, не викликаючи ознак захворювання. Кишкові інфекції передаються через споживання зараженої їжі, вживання зараженої води, під час купання у забруднених водоймах, через брудні руки і предмети побуту. Найчастіше збудники кишкових інфекцій знаходяться у сирій їжі тваринного походження (м’ясо, яйця, непастеризоване молоко, морепродукти), немитих фруктах та овочах. Іноді продукти можуть забруднюватись збудниками кишкових інфекцій в результаті недотримання хворими і бацилоносіями правил особистої гігієни. В багатьох продуктах мікроби не тільки тривалий час зберігають свою активність, але розмножуються і накопичуються. Найпоширеніші симптоми гострих кишкових інфекцій – слабкість, підвищення температури, біль у животі, блювота і діарея.

Для профілактики гострих кишкових інфекцій необхідно: дотримуватися правил особистої гігієни; ретельно мити руки з милом перед вживанням їжі, після повернення з вулиці та після кожного відвідування вбиральні; мити та тримати у чистоті всі поверхні та кухонні прилади, що використовуються для приготування їжі; користуватися індивідуальним посудом; запобігати проникненню комах та тварин до приміщень, де відбувається приготування їжі та зберігаються харчові продукти; регулярно мити та обдавати окропом дитячий посуд, іграшки; окремо готувати і зберігати сирі та готові до вживання харчові продукти (сире м'ясо, птицю, рибу, овочі, фрукти тощо); для обробки сирих продуктів використовувати окремі кухонні прилади (ножі, обробні дошки тощо); добре прожарювати або проварювати продукти, особливо м'ясо, птицю, яйця і рибу; дотримуватись відповідного температурного режиму при зберіганні харчових продуктів (не залишати приготовлені харчові продукти при кімнатній температурі більше, ніж на 2 години); використовувати безпечну воду, не пити воду з неперевірених джерел; не вживати продукти з вичерпаним терміном придатності, використовувати для приготування їжі тільки свіжі харчові продукти; не купувати харчові продукти у випадкових осіб або в місцях несанкціонованої торгівлі; не вживати некип'ячене розливне молоко, сирі яйця тощо; не купатися в непроточних водоймах, у місцях несанкціонованих пляжів, уникати заковтування води під час купання; уникати контактів з особами, які мають ознаки інфекційного захворювання.

Департамент охорони здоров’я міської ради попереджає: самолікування може призвести до значних ускладнень. При перших симптомах захворювання звертайтеся до сімейного лікаря.