ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Травматолог - одна з прадавніх професій. Традиційно своє професійне свято лікарі-травматологи відзначають 20 травня. Травматологія - прародителька всіх хірургічних спеціальностей - отримала свій розвиток в результаті неминучості травм та поранень у всі часи.

Саме вона є одним з перших розділів клінічної медицини. Лікарі-травматологи кожен день стикаються з безліччю найрізноманітніших травм своїх пацієнтів, іноді трапляються дуже складні і важкі випадки, але завжди можна розраховувати на досвід і компетентність лікаря. Люди цієї професії наділені стійкістю духу, холодним розумом і рішучістю. В професію йдуть тільки впевнені в собі, але не обділені добрим серцем люди. В цей день кожен може подякувати травматологу за ту важливу місію, яку він здійснює. Адже щодня в його кабінет входять десятки людей, які з необережності або нещасливої випадковості отримали травму, і фахівець повинен не лише поспівчувати пацієнту, але і надати йому кваліфіковану допомогу.

В медичних установах міста Запоріжжя працює 64 кваліфікованих лікарів ортопедів - травматологів (з них 4 – дитячих). Отримати кваліфіковану допомогу можна у стаціонарних відділеннях КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР, КНП «Міська лікарня №9» ЗМР, травматологічних кабінетах поліклінік за місцем проживання, в травматологічних кабінетах дитячих лікарень КНП «Міська дитяча лікарня №1» ЗМР та КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР. Також звертатися цілодобово можна у травмпункти КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР (вул. Перемоги,80) та «Міська лікарня №9» ЗМР (вул. Щаслива,1). Для мешканців міста Запоріжжя перша допомога надається безкоштовно в рамках міської Програми «Охорона здоров'я м.Запоріжжя».

Департамент охорони здоров'я міської ради приєднується до численних привітань на адресу лікарів-травматологів та бажає їм міцного здоров’я, успіхів у медичній практиці, сімейного щастя і спокою, радості, світлої долі та подальших професійних здобутків.