ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

положення про департамент

ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я Запорізької міської ради (далі – Департамент) є виконавчим органом Запорізької міської ради, що утворюється Запорізькою міською радою, підзвітний і підконтрольний Запорізькій міській раді, підпорядкований виконавчому комітету Запорізької міської ради, міському голові, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради за відповідним напрямком роботи, а з питань здійснення делегованих повноважень в галузі охорони здоров’я – підконтрольний відповідним органам виконавчої влади.

Основними завданнями і напрямками діяльності департаменту, які визначені у Положенні про департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради, затверджене рішенням міської ради від 25.01.2017 №52 , є:

  1. Реалізація державної політики у сфері охорони здоров’я на території міста, сприяння виконанню державних, регіональних та місцевих програм з питань охорони здоров’я.
  2. Забезпечення розвитку всіх видів медичного обслуговування, забезпечення відповідно до законодавства пільгових категорій населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення.
  3. Здійснення управління закладами (установами) охорони здоров’я та комунальними підприємствами, сприяння їх кадровому, матеріально-технічному і методичному забезпеченню.
  4. Прогнозування розвитку мережі закладів (установ) охорони здоров’я на території м. Запоріжжя для нормативного забезпечення населення медико-санітарною допомогою.
  5. Організація виконання актів законодавства у сфері охорони здоров’я, державних стандартів, критеріїв та вимог, спрямованих на збереження навколишнього природного середовища і санітарно-епідемічного благополуччя населення, нормативів професійної діяльності у сфері охорони здоров’я, вимог Державної фармакопеї, стандартів медичного обслуговування, медичних технологій.
  6. Участь у формуванні і реалізації кадрової політики у сфері охорони здоров’я в інтересах територіальної громади міста.
  7. Сприяння матеріально-технічному забезпеченню і розвитку закладів, установ, підприємств охорони здоров’я, що знаходяться в комунальній власності територіальної громади м. Запоріжжя.
  8. Забезпечення дотримання прав та свобод людини та громадянина, які закріплені в Конституції України, чинному законодавстві України та Статуті територіальної громади міста Запоріжжя.
  9. Забезпечення виконання вимог діючого законодавства України щодо конфіденційності інформації відносно особи, захисту персональних даних.