ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

Комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка №1» Запорізької міської ради

Pediatric Clinic стоматологічна поліклініка

Комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка №1» Запорізької міської ради є амбулаторно-поліклінічним закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством вторинного рівня надання спеціалізованої медичної допомоги, що надає стоматологічну допомогу населенню в порядку та на умовах, встановлених законодавством України.

Комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка №1» Запорізької міської ради створене 15.04.2019 за рішенням Запорізької міської ради від 19.12.2018 №84

Основною метою діяльності КНП «Стоматологічна поліклініка № 1» ЗМР є забезпечення медичного обслуговуванням населення доступною, своєчасною, якісною та ефективною медичною допомогою, медичними послугами, спрямованими на збереження, поліпшення та відновлення здоров’я населення, а також здійснення заходів, спрямованих на забезпечення профілактики, діагностики і лікування захворювань щелепно-лицьової ділянки в порядку та обсязі, встановлених чинним законодавством.

Основною метою роботи підприємства є надання спеціалізованої стоматологічної допомоги, спрямованої на профілактику стоматологічних захворювань, своєчасну діагностику, лікування, зубопротезування та ортодонтичне лікування зубощелепних аномалій у дорослого та дитячого населення Вознесенівського району м. Запоріжжя.

На базі поліклініки функціонують 4 лікувально-профілактичних відділення: стоматологічне відділення, ортопедичне відділення, ортодонтичне відділення, дитяче стоматологічне відділення,  які надають кваліфіковану стоматологічну допомогу дорослому та дитячому населенню. Головним завданням яких є організація і надання всіх видів стоматологічної допомоги населенню (профілактична, діагностична, терапевтична, хірургічна, ортодонтична, ортопедична).

КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР надає стоматологічну допомогу дорослому населенню  Вознесенівського району, а також стоматологічну допомогу дитячому населенню Дніпровського (до греблі), Вознесенівського, Хортицького районів.

Адреси установи:

Стоматологічне, дитяче стоматологічне, ортопедичне, ортодонтичне відділення: 69005, м. Запоріжжя, вул. Сєдова, буд. 10. Телефон реєстратури 233-05-71.

Дитяче стоматологічне відділення: 69076, м. Запоріжжя, вул. Новгородська, буд. 28а. Телефон реєстратури 702-34-13.

Часи роботи закладу: понеділок – п’ятниця: з 08:00 до 19:00 (останній талон на прийом на 18:00 годину, з урахуванням вимог дотримання протиепідеміологічного режиму в медичному закладі); субота: з 09:00 до 15:00 – чергування (останній талон на 14.00 годину, з урахуванням вимог дотримання протиепідеміологічного режиму в медичному закладі).

В нашому лікувальному закладі проводиться електронний запис на прийом до лікарів. А також на прийом можна записатися у реєстратурі. З гострим болем стоматологічна допомога надається в день звернення.

КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР це сучасний медичний заклад. В своїй структурі має діагностичні кабінети, де проводиться рентгенологічне дослідження зубів за призначенням лікаря.

КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР укладено договір з Національною службою здоров’я України № 2256-E421-P000 «Про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій».

Обсяг медичних послуг

за напрямом «Стоматологічна допомога дорослим та дітям» , які надаються за договором відповідно до медичних потреб пацієнта/пацієнтки (специфікація) 

  1. Проведення первинного огляду пацієнта/пацієнтки з оцінкою стану стоматологічного здоров’я відповідно до підходів ВООЗ.
  2. Надання ургентної стоматологічної допомоги дітям та дорослим.
  3. Надання планової стоматологічної допомоги дітям (крім ортодонтичних процедур та протезування).
  4. Проведення інструментальних досліджень в рамках ургентної стоматологічної допомоги, а також планової стоматологічної допомоги дітям (внутрішньоротова рентгенографія (локальна, прицільна)).
  5. Організація та проведення обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також дітей до 6 років відповідно до чинного законодавства.
  6. Своєчасне знеболення на всіх етапах діагностики та лікування.
  7. Надання невідкладної медичної допомоги пацієнтам, виклик бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги за потреби та надання невідкладної медичної допомоги до її прибуття.
  8. Направлення пацієнта/пацієнтки для отримання вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.

Проблема болю і знеболення в стоматології є дуже важливою. Більшість маніпуляцій стоматолога супроводжуються больовим синдромом різного ступеня тяжкості, з цим і пов'язаний страх перед відвідуванням стоматолога. Якість анестезіологічного забезпечення стоматологічного втручання відіграє найважливішу роль в створенні обстановки комфортності і багато в чому її обумовлює.

Той факт, що виконання знеболювання є необхідною і невід'ємною частиною стоматологічного лікування, на сьогодні, вже не викликає сумніву та є пріоритетним напрямком в роботі КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР.

Дитяче стоматологічне відділення та ортодонтичне відділення оснащені новими стоматологічними установками. Вони мають комфортні крісла для пацієнтів, мають всі види режимів роботи стоматологічних наконечників, сучасне освітлення операційного поля, дуже естетичні, не поступаються по своїй якості стоматологічним установкам в приватних клініках.

Ортодонтичне відділення має більше 30 років досвіду роботи зі складними клінічними випадками, коли потрібно «вирівнювати» зубні ряди, розміщувати в правильних площинах зуби чи групи зубів, лікувати зубощелепні порушення, як вродженого, так і набутого характеру. Ортодонти нашої поліклініки виконують лікування особливо складних патологій зубних рядів та щелеп.

КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР має в своєму складі зуботехнічну лабораторію де виготовляється індивідуальні ортопедичні знімні та незнімні апарати, коронки та ортодонтичні «пластинки», капи і всі необхідні протези, які мають, як косметичну так і функціональну належність.

Стоматологічне відділення займається лікування карієсу та його ускладнень. Для цього використовуються сучасні пломбувальні матеріали, сучасні методи знеболення всіх етапів лікування, а також ефективні сучасні методи лікування кореневих каналів зубів.

В ортопедичному відділенні виконують протезування зубів знімними та незнімними конструкціями, простими одиночними коронками, виготовленням мостовидних протезів, знімних протезів. Таке протезування виготовляється за допомогою сучасних стоматологічних матеріалів. Згідно чинного законодавства послугою безкоштовного зубопротезування можуть скористатися пільгові групи населення Вознесенівского району.

Поліклініка має сучасний хірургічний кабінет з операційною на два крісла. Хірургічну стоматологічну допомогу дітям надають досвідчені стоматологи-хірурги, що мають багатолітній досвід роботи з дітьми.

Надання стоматологічної допомоги забезпечується потужним кадровим персоналом, зокрема: 31 лікарями, з яких вища кваліфікаційна категорія присвоєна 29% лікарів, перша кваліфікаційна категорія присвоєна 29% лікарів, друга кваліфікаційна категорія 6% лікарів, неатестовані лікарі це лікарі-інтерни та молоді спеціалісти.

Керівництво

Директор

Гавриленко Марина Аркадіївна

Головний позаштатний дитячий стоматолог департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради, кандидат медичних наук, доцент

робочі дні 08:00 -16:00

Адреса закладу

 

69005, м. Запоріжжя, вул. Сєдова, 10

Часи роботи закладу: понеділок – п’ятниця: з 08:00 до 19:00 (останній талон на прийом на 18:00 годину, з урахуванням вимог дотримання протиепідеміологічного режиму в медичному закладі); субота: з 09:00 до 15:00 – чергування (останній талон на 14.00 годину, з урахуванням вимог дотримання протиепідеміологічного режиму в медичному закладі).

Телефони:

Приймальня директора (вул. Сєдова, 10): (061) 702-34-18

Реєстратура (вул. Сєдова, 10): (061) 233-05-71

 

69076, м. Запоріжжя, вул. Новгородська, буд. 28а

Часи роботи закладу: понеділок – п’ятниця: з 08:00 до 19:00 (останній талон на прийом на 18:00 годину, з урахуванням вимог дотримання протиепідеміологічного режиму в медичному закладі); субота: з 09:00 до 15:00 – чергування (останній талон на 14.00 годину, з урахуванням вимог дотримання протиепідеміологічного режиму в медичному закладі).

Телефон:

Реєстратура (вул. Новгородська, 28а): (061) 702-34-13

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайт закладу: http://www.stomat1.zp.ua/