ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №2» Запорізької міської ради

Pediatric Clinic Pediatric Clinic

КНП "Міська лікарня № 2" ЗМР функціонує на 140 ліжок, які розгорнуті в 4-х відділеннях, в т.ч.: хірургічне відділення (30 ліжок), хірургічне гнійне відділення (40 ліжок), неврологічне відділення (30 ліжок), госпітальне відділення (40 ліжок).
Також, в лікарні функціонують клініко-діагностична лабораторія, ренгген-кабінет, кабінет функціональної діагностики, кабінет ультразвукових досліджень, фізіотерапевтичні кабінети.
Хірургічним відділенням КНП "Міська лікарня № 2" ЗМР надається консервативна та оперативна планова і екстрена медична допомога населенню Шевченківського району м. Запоріжжя. Виконуються операції на органах черевної порожнини, доброякісних новоутворень м’яких тканин, судинних захворюваннях нижніх кінцівок.
Хірургічне гнійне відділення щоденно цілодобово обслуговує доросле населення Шевченківського, Комунарівського, Олександрівського районів м. Запоріжжя з ургентною гнійною патологією (абсцес, флегмона, карбункул, парапроктит, гнійний бурсит, гідраденіт тощо), а також проводить консервативне лікування хворим з хронічною хірургічною гнійною патологією (трофічна виразка, остеомієліт, лігатурний та кишковий свищ, бешихове запалення тощо).
Госпітальне відділення, як структурний підрозділ лікарні функціонує з 1999 року та є єдиним в відділенням для ветеранів війни в м. Запоріжжя. До відділення госпіталізуються інваліди та учасники Другої Світової війни, учасники бойових дій, та прирівняні до них особи з усіх районів міста переважно з захворюваннями серцево-судинної, церебро-васкулярної систем, дегенеративно - дистрофічними ураженнями хребта, захворюваннями органів дихання.
Неврологічне відділення лікарні щоденно цілодобово надає спеціалізовану неврологічну медичну допомогу дорослому населенню Шевченківського району м. Запоріжжя в ургентному та плановому порядку (гостре порушення мозкового кровообігу, хронічне порушення мозкового кровообігу в стадії загострення, нейрореабілітація після ГПМК та перенесених черепно-мозкових травм, полінейропатія, демієлінізуючі захворювання нервової системи, екстрапірамідні ураження нервової системи, дегенеративно - дистрофічні ураження хребта у стадії загострення тощо), приймає на другий етап лікування хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу з КУ «6-а міська клінічна лікарня», проводить обстеження призовників по лінії РВК.

Лікарня є клінічною базою кафедр Запорізького державного медичного університету: кафедра хірургії та анестезіології ФПО, кафедра клінічної фармації, фармакотерапії та УЕФ ФОП.
У лікарні працює 161 фізичні особи, у тому числі 24 лікаря, 59 молодших спеціалісти з медичною освітою, 40 молодших медичних сестер та 38 іншого персоналу.

Керівництво

Директор

Горбатенко Едуард Олександрович

 

робочі дні 08:00 -16:00

Адреса закладу

69068, м. Запоріжжя
вул. Брюллова, 6

тел. (061)764-89-50
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.