ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

Комунальне некомерційне підприємство «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5»

Pediatric Clinic Pediatric Clinic

     

Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги № 5" має у своїй структурі 9 амбулаторій. 5 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини розташовані за адресою: вул. Запорозького козацтва, 25, відокремлена амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №7 знаходиться за адресою: б. Будівельників, 7.

Первинна медична допомога дітям надається трьома педіатричними амбулаторіями, які розташовані за адресою: вул. Новгородська, 28 А.

З метою надання невідкладної медичної допомоги дорослому та дитячому населенню Хортицького району в закладі охорони здоров’я організовано пункт невідкладної допомоги, медичний персонал якого надає всі види допомоги при невідкладних станах на амбулаторному рівні та при обслуговуванні вдома, у тому числі у вихідні та святкові дні.

Функціонує денний стаціонар на десять ліжок (та чотири ліжка за адресою бул. Будівельників, 7), в якому мешканці Хортицького району мають можливість отримати лікування при патологічних станах, які не потребують стаціонарного лікування.

З метою проведення ефективної роботи з імунопрофілактики населення Хортицького району в Центрі організовані три кабінети щеплень (за адресою: вул. Запорозького козацтва, 25, вул. Новгородська, 28 А та б. Будівельників, 7).

У комунальному некомерційному підприємстві "Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги № 5" функціонує кабінет контрольованого лікування хворих на туберкульоз, що у повній мірі відповідає сучасній стратегії доліковування хворих на туберкульоз на амбулаторному рівні.

Колектив нашого підприємства з надією дивиться у майбутнє та сподівається на ефективну співпрацю зі своїми пацієнтами на шляху до здоров’я.

 

Керівництво

Директор

Міхантьєва Ганна Всеволодівна

 

робочі дні 8:00-17:00

Адреса закладу

69097, м. Запоріжжя
вул. Запорізького козацтва, 25

(061) 228-03-60
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.