ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

Комунальне некомерційне підприємство «Пологовий будинок №4» Запорізької міської ради

Pediatric Clinic Pediatric Clinic

КНП "Пологовий будинок № 4" ЗМР цілодобово надає медичну допомогу мешканкам Дніпровського та Вознесенівського районів. Завдяки злагодженій роботі колективу медпрацівників з 2004 року прийнято більше 20000 пологів. Праця колективу була гідно оцінена групою експертів західного регіонального центру ВООЗ ЮНICЕФ. Пологовий будинок є засновником програми спільного перебування матері і дитини в місті та області, починаючи з 1990-х років. Успішно виконується Національна програма з підтримки грудного вигодовування. Впроваджується програма нових перинатальних технологій, що дозволило помітно знизити число ускладнених і оперативних пологів.У 2005 році пологовий будинок був відзначений високим званням «Лікарня, доброзичлива до дитини».
У відділеннях використовуються ефективні методи лікування акушерської та гінекологічної патології. Майбутніх батьків чекають індивідуальні пологові зали. Створено комфортабельні палати з усіма зручностями для сумісного перебування родини. Майбутні мами оточені подвійною турботою і увагою, як з боку персоналу, так і з боку своїх рідних і близьких. У пологовому будинку проводяться сімейні та партнерські пологи за участю майбутніх батьків, що дозволяє процесу народження дитини проходити з позитивними емоціями, в обстановці максимально наближеній до домашньої.
У відділенні патології вагітних затишні просторі палати, чуйний кваліфікований персонал. Проводяться заняття з майбутніми мамами з підготовки до партнерських і сімейних пологів з демонстрацією тематичних відеофільмів. У пологовому будинку є кабінет функціональної діагностики, де на сучасному апараті УЗД визначається стан малюка, разом з Вами послухають і запишуть серцебиття плоду на кардіотокографі експертного класу, діагностують можливі відхилення в роботі плаценти за допомогою доплерометрії. Цілодобова лабораторія дає можливість проводити комплексне динамічне спостереження за станом вагітних. Пологовий будинок оснащений всім необхідним сучасним медичним обладнанням для надання невідкладної медичної допомоги будь-якого ступеня складності вагітній, роділлі, породіллі та новонародженому.
У гінекологічному відділенні пологового будинку застосовуються сучасні методи хірургічного лікування. Близько 90% оперативних втручань здійснюється ендоскопічними методами. Прекрасні післяопераційні результати, мінімальна травматизація і швидке одужання роблять дані оперативні втручання «золотим стандартом» сучасної гінекологічної хірургії. При проведенні анестезій застосовуються препарати, які мають мінімальну побічну дію.
У кiнцi 2016 року придбано сучасний цифровий мамограф, сучасні кольпоскопи.Обстеження на мамографі безпечне. Ускладнень та патологiчних реакцiй не буває. Своєчасне обстеження гарантує можливість знизити ризик онкологічних захворювань у жінок.