ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

Комунальне некомерційне підприємство «Пологовий будинок №3» Запорізької міської ради

Pediatric Clinic Pediatric Clinic

Комунальне некомерційне підприємство «Пологовий будинок №3» Запорізької міської ради - установа першої акредитаційної категорії, був відкритий в листопаді 1992 р.
З 1995 року пологовий будинок №3 є базою Запорізької медичної академії післядипломної освіти, де розташована кафедра акушерства та гінекології.
З 2004 року носить високе звання ЮНІСЕФ «Лікарня доброзичлива до дитини».
З 2008 року пологовий будинок №3 працює в рамках проекту «Здоров'я матері та дитини», успішно впроваджуючи сучасні перинатальні технології, засновані на даних доказової медицини.
У пологовому будинку створено умови для 100% спільного перебування матері та новонародженого, сімейні пологові зали, палати підвищеної комфортності, де породілля і новонароджений можуть знаходитися в оточенні своєї родини цілодобово.
Медичну допомогу жіночому населенню Шевченківського району міста.
На базі жіночої консультації створені й успішно функціонують спеціалізовані кабінети: патологія шийки матки, планування сім'ї, невиношування вагітності, гінекологічної ендокринології, дитячої гінекології.
Пологовий будинок №3 - це гарантована висококваліфікована медична допомога з індивідуальним лікарським підходом і інтенсивним використанням сучасного медичного обладнання, впровадження інноваційних методів діагностики і лікування, дослідження і застосування їх в реконструктивно-відновлювальної та функціональної хірургії. Завдяки рішенням цих завдань установа успішно підтримує майже вже вікову традицію професійного медичного захисту здоров'я матері і дитини.

Керівництво

Директор

Коломоєць Сергій Прокопович

Заслужений лікар України

робочі дні 8:00-16:00

Адреса закладу

69071, м.Запоріжжя
вул. Бочарова, 11

тел./факс (061)280-50-74
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http://roddom3.zp.ua