ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

ЛІКАРНІ

Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №10» Запорізької міської ради

69001, бул. Шевченка, 25

Pediatric Clinic Pediatric Clinic

Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №10» Запорізької міської ради функціонує з 1953 року, є багатопрофільним закладом охорони здоров’я для надання медичної допомоги дорослому населенню, має вищу категорію акредитації, сертифікована на відповідність вимогам ДСТУ ІSO 9001-2009, що гарантує якість і безпеку медичних послуг.
До складу лікарні входять: поліклініка на 695 планових відвідувань в зміну; стаціонар на 140 ліжок; діагностичні та допоміжні служби, пункт профілактичних оглядів.
В поліклініці лікарні надається вторинна спеціалізована медична допомога населенню міста. Прийом пацієнтів здійснюють лікарі за 15 спеціальностями: кардіологія, оториноларингологія, офтальмологія, неврологія, хірургія, ортопедія, травматологія, онкологія, урологія, ревматологія, терапія, ендокринологія, інфекційні хвороби, дерматовенерологія, гінекологія, нефрологія. На базі поліклініки функціонує денний стаціонар поліклініки на 30 ліжок. Діагностичні та допоміжні служби включають: рентгенологічне відділення, клініко-діагностичну та цитологічну лабораторії, кабінет ультразвукової діагностики, кабінет ендоскопії, фізіотерапевтичний кабінет, кабінет ЛФК, інформаційно-аналітичний відділ, централізовану стерилізаційну. В поліклініці разом з лікувальною роботою проводиться профілактична робота: попередні медичні огляди під час влаштування на роботу; періодичні медичні огляди працівників, зайнятих на роботах, які пов'язані зі шкідливими та небезпечними умовами праці, та декретованих контингентів населення (включно працівників шкільних та дошкільних закладів, працівників кафе, ресторанів, продовольчих супермаркетів тощо).
Стаціонар лікарні, розрахований на 140 ліжок, включає: терапевтичне відділення на 60 ліжок; кардіологічне відділення на 40 ліжок, у якому проходять стаціонарний етап реабілітації хворі на гострий інфаркт міокарду; єдине у місті ревматологічне відділення на 40 ліжок; відділення інтенсивної терапії на 12 ліжок, яке здійснює аритмологічну допомогу мешканцям міста з гострими первинними та повторними порушеннями серцевого ритму; відділення діалізу. Щорічно в стаціонарі проходять лікування близько 5000 пацієнтів.
У липні 2017 року в структурі лікарні відкритий сучасний міський діалізний центр з висококваліфікованими спеціалістами, оснащений новими діалізними апаратами виробництва Німеччини з використанням оригінальних витратних матеріалів. Потужність діалізного центру-100 пацієнтів на добу (25 діалізних місць одночасно, 4-змінна робота на добу), в якому надається медична допомога хворим на хронічну хворобу нирок V-Д стадії у вигляді програмного гемодіалізу та амбулаторного перитоніального діалізу .  

Керівництво

Директор

Подлужний Сергій Георгійович

 

робочі дні 8:00-16:00

Адреса закладу

69001, м. Запоріжжя
бул. Шевченка, 25

тел./факс «(061) 224-10-22
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.