ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

Комунальне підприємство «Міська стоматологічна поліклініка №5»

Pediatric Clinic стоматологічна поліклініка

КП «Міська стоматологічна поліклініка № 5» відкрилась в 2007 році та є одним із перших медичних комунальних підприємств міста Запоріжжя. Розташування КП «Міська стоматологічна поліклініка № 5» достатньо зручне: поруч є автобусні та трамвайні зупинки, для особистого транспорту паркувальний майданчик.
В поліклініці можна отримати кваліфіковану стоматологічну допомогу (терапевтичну, хірургічну, ортопедичну для дорослих та дітей). В наявності власна зуботехнічна лабораторія, що дозволяє максимально контролювати якість виконаних конструкцій зубних протезів.
За 10 років в поліклініці склався дружній, професійний колектив. Лікарі та медичні сестри регулярно підвищують свої професійні знання та навички на курсах підвищення кваліфікації. Для надання стоматологічних послуг високої якості ми використовуємо клінічні протоколи надання медичної допомоги. Лікування проводиться сучасним обладнанням, дрібним стоматологічним інструментарієм, пломбувальним матеріалом, що гарантує комфортність лікування та довготривалість результатів.
Поліклініка є клінічною базою кафедри терапевтичної та хірургічної стоматології ГУ «ЗМАПО МОЗ України» та плідно співпрацює з щелепно-лицьовим відділенням при Міській клінічній лікарні № 5.
Професійна команда медичного персоналу нашого підприємства заслужила довіру та репутацію у пацієнтів. Мешканці району, міста, області стали постійними пацієнтами поліклініки. На прийомі лікар розповість вам не тільки про стан порожнини рота, а також про особливість, тривалість, вартість лікування, запропонує різноманітні ефективні методи лікування зубів.
Наш дружній колектив буде радий кожному вашому дзвінку, відвідуванню та відповість на всі ваші запитання.

 

Керівництво

Директор

Шевченко Валентина Михайлівна

 

робочі дні 08:00 -16:00

Адреса закладу

69098, м. Запоріжжя
вул. Бочарова,12

тел./факс
(061) 708-07-35
e-mail: