ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

Комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка №1» Запорізької міської ради

Pediatric Clinic стоматологічна поліклініка

Комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка №1» Запорізької міської ради створено 15 квітня 2019 року за рішенням Запорізької міської ради від 19.12.2018 №84.

Основною метою роботи підприємства є надання спеціалізованої стоматологічної допомоги, спрямованої на профілактику стоматологічних захворювань, своєчасну діагностику, лікування, зубопротезування та ортодонтичне лікування зубощелепних аномалій у дорослого та дитячого населення Вознесенівського району м. Запоріжжя.

Адреси установи:

Стоматологічне та ортопедичне відділення – 69057, м. Запоріжжя, вул. Сєдова, буд. 10. Телефон реєстратури 233-05-71.

Дитяче стоматологічне відділення №1, ортодонтичне відділення - 69035, м. Запоріжжя, вул. Кам'яногірська, буд. 5. Телефон реєстратури 233-22-16.

Дитяче стоматологічне відділення №2 – 69076, м. Запоріжжя, вул. Новгородська, буд. 28

Часи роботи закладу: понеділок – п’ятниця: з 08:00 до 19:00; субота: з 09:00 до 15:00.

В нашому лікувальному закладі проводиться електронний запис на прийом до лікарів.

КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР це сучасний медичний заклад. В своїй структурі має діагностичні кабінети, де проводиться рентгенологічне дослідження зубів до та після лікування.

В дитячому стоматологічному відділенні є дентальний рентгенологічний апарат, де проводиться дослідження тільки дітям.

Проблема болю і знеболення в стоматології є дуже важливою. Більшість маніпуляцій стоматолога супроводжуються больовим синдромом різного ступеня тяжкості, з цим і пов'язаний страх перед відвідуванням стоматолога. Якість анестезіологічного забезпечення стоматологічного втручання відіграє найважливішу роль в створенні обстановки комфортності і багато в чому її обумовлює. Той факт, що виконання знеболювання є необхідною і невід'ємною частиною стоматологічного лікування, на сьогодні, вже не викликає сумніву та є пріоритетним напрямком в роботі КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР.

Дитяче стоматологічне відділення та ортодонтичне відділення оснащені новими стоматологічними установками. Вони мають комфортні крісла для пацієнтів, мають всі види режимів роботи стоматологічних наконечників, сучасне освітлення операційного поля, дуже естетичні, не поступаються по своїй якості стоматологічним установкам в приватних клініках.

Ортодонтичне відділення має більше 30 років досвіду роботи зі складними клінічними випадками, коли потрібно «вирівнювати» зубні ряди, розміщувати в правильних площинах зуби чи групи зубів, лікувати зубощелепні порушення, як вродженого, так і набутого характеру. Ортодонти нашої поліклініки виконують лікування особливо складних патологій зубних рядів та щелеп.

КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР має в своєму складі зуботехнічну лабораторію де виготовляється індивідуальні ортопедичні знімні та незнімні апарати, коронки та ортодонтичні «пластинки», капи і всі необхідні протези, які мають, як косметичну так і функціональну належність.

Стоматологічне відділення займається лікування карієсу та його ускладнень. Для цього використовуються сучасні промбувальні матеріали, сучасні методи знеболення всіх етапів лікування, а також ефективні сучасні методи лікування кореневих каналів зубів.

В ортопедичному відділенні виконують протезування зубів знімними та незнімними конструкціями, простими одиночними коронками, виготовленням мостовидних протезів, знімних протезів. Таке протезування виготовляється за допомогою сучасних стоматологічних матеріалів. Згідно чинного законодавства послугою безкоштовного зубопротезування можуть скористатися пільгові групи населення Вознесенівского району.

Поліклініка має сучасний хірургічний кабінет з операційною на два крісла. Хірургічну стоматологічну допомогу дітям надають досвідчені стоматологи-хірурги, що мають багатолітній досвід роботи з дітьми.

Надання стоматологічної допомоги забезпечується потужним кадровим персоналом, зокрема: 33 лікарями, з яких вища кваліфікаційна категорія присвоєна 21,21% лікарів, перша кваліфікаційна категорія присвоєна 12,12% лікарів, неатестовані лікарі це лікарі-інтерни та молоді спеціалісти

Керівництво

Директор

Гавриленко Марина Аркадіївна

Головний позаштатний дитячий стоматолог департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради, кандидат медичних наук, доцент

робочі дні 08:00 -16:00

Адреса закладу

69057, м. Запоріжжя
вул. Сєдова, 10

тел./факс
(061) 233-33-18
e-mail: